odkurzacz bezprzewodowy

Polacy stawiają na bezprzewodowe odkurzanie

Odkurzacz jest jednym z ważniejszych urządzeń w domowym gospodarstwie. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, ale te najpopularniejsze łączy bezprzewodowość. Co, prócz bezprzewodowego designu, mogą nam zaoferować nowoczesne odkurzacze Samsung? Poznaj wyjątkowe funkcje Jet™, Jet Bot™ oraz Bespoke Jet™. 

Aż 44% odkurzaczy sprzedanych w Polsce w 2021 stanowiły bezprzewodowe odkurzacze pionowe i automatyczne. To wzrost aż o 9,4 p.p. (+48%) w stosunku do roku ubiegłego[1]. Dlaczego konsumenci stawiają na bezprzewodowy design? Rynek odkurzaczy domowych napędza rosnąca świadomość konsumentów na temat zdrowia i higieny, ale także dążenie do tego, aby minimalizować wysiłki wkładane w prowadzenie domowego gospodarstwa. Brak plączącego się kabla oznacza dużo większą wygodę podczas odkurzania – zamiast niego mamy wydajny akumulator, który zapewnia moc potrzebną, aby wysprzątać całą powierzchnię mieszkalną. Dodatkowo, dzięki pionowej konstrukcji odkurzaczy, odciążamy kręgosłup, a w przypadku odkurzaczy automatycznych niemal zupełnie zdejmujemy z siebie obowiązek odkurzania podłóg. Samsung doskonale rozumie potrzeby konsumentów, dlatego w swoim portfolio posiada aż 3 wygodne w obsłudze odkurzacze bezprzewodowe o różnych funkcjach. Poznaj je wszystkie i wybierz model dla siebie.

Pionowy i bezprzewodowy Jet

Samsung Jet™ to już klasyk w ofercie Samsung. Ten bezprzewodowy pionowy odkurzacz z modułem ręcznym gwarantuje efektywne sprzątanie dzięki silnikowi Digital Inverter o mocy aż do 550 W. Wyposażono go w wytrzymałą baterię, która zapewnia aż do 60 minut pracy urządzenia bez konieczności ładowania[2]. Odkurzacz jest lekki i poręczny, dzięki czemu nie musimy wkładać zbyt wiele wysiłku w sprzątanie. Posiada również wolnostojącą stację ładującą, która utrzymuje urządzenie w stałej gotowości do pracy. Samsung Jet™ wyróżnia także wielowarstwowy system filtracji wyłapujący aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny[3]. Ponadto, odkurzacz posiada na wyposażeniu akcesoria umożliwiające skuteczne sprzątanie powierzchni każdego rodzaju. Co więcej, do odkurzacza możemy dokupić kompatybilną stację czyszczącą, która czyni proces sprzątania jeszcze bardziej higienicznym.

Automatyczny i inteligentny Jet Bot

Odkurzanie bywa uciążliwe i czasochłonne. Na szczęście jest Samsung Jet Bot™, czyli automatyczny robot sprzątający, który nas w tym skutecznie wyręczy. To pierwszy na świecie inteligentny robot, wyposażony w aktywny sensor 3D oraz rozwiązanie Intel® Movidius™, który dokładnie analizuje powierzchnię i plan mieszkania oraz optymalizuje drogę przemieszczania się urządzenia. Jego szerokokątna kamera 3D z dużą głębią ostrości szczegółowo skanuje szeroką powierzchnię rozpoznając i klasyfikując przedmioty, dzięki czemu inteligentny odkurzacz nie wciągnie małych przedmiotów pozostawionych na podłodze, takich jak na przykład dziecięce klocki, tylko bezpiecznie i dokładnie je ominie[4]. Co więcej, aplikacja SmartThings pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie pracy robota, a także doglądanie domu i zwierząt domowych[5]. Robot posiada również silnik Digital Inverter maksymalizujący siłę ssania, wpływającą na skuteczność sprzątania. Dodatkowo, urządzenie nie tylko dokładnie i samodzielnie odkurzy mieszkanie, ale również samo powróci do swojej stacji czyszczącej i opróżni pojemnik na kurz po zakończonej pracy[6].

Nowy, skuteczny i designerski Bespoke Jet

Bespoke Jet™ to nowość w ofercie Samsung. Multifunkcyjny bezprzewodowy odkurzacz ze stacją czyszczącą All-in-One zapewnia higieniczne czyszczenie, dzięki obecności wielowarstwowego systemu filtracyjnego wyłapującego aż 99,999% zanieczyszczeń[7]. Stacja czyszcząca All-in-One jednocześnie ładuje urządzenie i automatycznie opróżnia pojemnik na kurz, nie dopuszczając do tego, by jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz[8]. Dodatkowo, urządzenie wyposażono również w lepszy niż w poprzednim modelu silnik HexaJet™ , zbudowany na bazie technologii Digital Inverter, o mocy nawet 580 W, umożliwiający jeszcze skuteczniejsze odkurzanie9. Część ręczna Bespoke Jet™ waży zaledwie 1,44 kg, dzięki czemu urządzenie jest bardzo lekkie. Co więcej, posiada wydajną baterię, zapewniającą pracę urządzenia nawet do 60 minut[9]. Po upływie tego czasu bez problemu możemy wymienić ją na zapasową i odkurzać przez kolejne 60 minut, co daje nawet do 120 minut odkurzania bez przerwy[10]. Ten bezprzewodowy odkurzacz posiada również bogaty zestaw akcesoriów, na który składają się końcówki do różnych rodzajów powierzchni. Dodatkowym atutem urządzania jest design – dostępne jest w 3 eleganckich kolorach: Satynowy Granat, Perłowa Biel oraz Butelkowa Zieleń.

Promocja ze zwrotem na konto

Bezprzewodowe odkurzacze Samsung to gwarancja efektywnego, wygodnego sprzątania. Dzięki trwającej promocji to doskonały moment na zakup jednego z nich – modelu Samsung Jet™ . Kupując ten bezprzewodowy odkurzacz możesz otrzymać aż do 400 zł zwrotu na konto, a dokupując do niego stację czyszczącą  aż do 600 zł zwrotu na konto. Wystarczy, że zarejestrujesz zakup i zostawisz opinię o produkcie.

Dodaj komentarz