jak wykorzystac krawat w damskiej grderobie

Krawat – męski element w kobiecym wydaniu

Wiele kobiet w męskich ubraniach czuje się wygodnie ponieważ luźniejsze ubrania i proste fasony gwarantują swobodę ruchów, gdzie w kobiecych strojach czasem tego luzu brakOstatnimi czasy nie ma nic bardziej kobiecego niż koszula i krawat z męskiej szafy. 

Od kilku lat męska koszula i krawat to jeden z najczęściej wybieranych męskich dodatków w kobiecych stylizacjach. Doskonale ten look sprawdzi się na biznesowych spotkaniach lub w bardziej casualowej stylizacji na nieformalnych wyjściach. To zestawienie najczęściej łączone jest ze spódnicą ołówkową lub marynarką i cygaretkami. Taki zestaw dodaje charakteru, oryginalności, stylu, luzu oraz pewności siebie. Coraz więcej kobiet uważa to połączenie za nowoczesny dress code. Dziś wolność wyrażania siebie poprzez ubiór jest czymś normalnym i nikogo nie dziwi, że granice płci powoli się zacierają.

„ – W obecnych czasach zauważyłem taki trend, że coraz więcej kobiet przekonuje się do krawatów. Ostatnimi czasy bardzo modny stał się oversizing, gdzie kobiety pożyczają koszule, marynarki od swoich mężczyzn. Dodatkowo dobierają do tego krawat żeby podkreślić męski biznesowy kierunek. Coraz częściej kobiety na wyższych stanowiskach dbają o biznesowy wygląd. Zakładają eleganckie garnitury, luźne koszule i do nich dopasowują krawaty. To wzbudza zaufanie i podkreśla profesjonalizm i stanowisko.” – Mówi Mariusz Makowski szef Marki MakTie.

Krawat w damskim wydaniu

Trendy i moda ciągle się rozwija i ulega zmianie. A wbrew pozorom wykorzystanie męskich dodatków może stworzyć kobiecą i z charakterem stylizację. Dzięki temu również kobiety czują się na równi z mężczyznami, a co za tym idzie czują się tak samo ważne i doceniane na swoich stanowiskach pracy.

W sieci można znaleźć wiele krawatów dla kobiet, które można idealnie dopasować do ubioru. Duży asortyment posiada marka MakTie produkująca krawaty idealnie przylegające do koszuli. W swojej ofercie posiadają również duży wybór krawatów przeznaczonych dla kobiet. Wszystkie krawaty MakTie można przypiąć do guzików każdej koszuli co zwiększa komfort i bezpieczeństwo. Dzięki temu krawat nie przesuwa się z boku na bok i nie wypada spod marynarki.

Dodaj komentarz