wybielanie

Jakie są przesłanki do wybielania zębów?

Coraz więcej osób decyduje się na to, aby wybielać zęby. Taki zabieg z zakresu stomatologii estetycznej jest bardzo popularny, wykonywany w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych. Dzięki wybielaniu zębów możemy odzyskać ich naturalną barwę, zapewnić naturalność uśmiechu, zwiększyć jego estetykę, a także pewność siebie. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest to, aby do wybielania się w odpowiedni sposób przygotować. Rekomendowana jest tu pomoc doświadczonego stomatologa.

W profesjonalnym gabinecie stomatologicznym otrzymamy pomoc, która pozwoli nam na odzyskanie swobodnego uśmiechu, przywróceniu naturalnego wyglądu zębów, uzupełnieniu braków zębowych, jak również odzyskania pewności siebie. Wybielanie zębów jest tym zabiegiem, na który decyduje się coraz więcej osób, głównie dlatego, że jest to usługa dostępna, bezpieczna, stosunkowo niedroga, a także przynosząca po prostu dobre i trwałe efekty. W profesjonalnym gabinecie stomatologicznym wybielimy zęby w sposób komfortowy, dzięki czemu nasz uśmiech będzie oczywiście bardziej estetyczny. Warto udać się do specjalisty, na przykład https://stomatologiajarzebiny.pl/.

Czym jest wybielanie zębów? Na czym polega taki zabieg?

Każdemu z nas zależy na tym, aby uśmiechać się szeroko, cieszyć się estetycznymi i naturalnie wyglądającymi zębami. Wybielanie zębów to zabieg, który ma na celu rozjaśnienie naturalnej barwy zębów, usuwając plamy, przebarwienia i odcienie. Czynność ta polega na stosowaniu specjalnych preparatów lub technologii (lampa Beyond), które działają na substancje barwiące znajdujące się wewnątrz zębów.

Podczas wybielania zębów na powierzchnię zębów nakłada się preparat zawierający peroksyd wodoru lub karbamid. Ten aktywny składnik penetruje szkliwo i dentyny, reagując z cząsteczkami barwników. W wyniku tej reakcji barwniki zostają rozłożone, co prowadzi do rozjaśnienia zębów.

Jakie są najważniejsze zalety wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym?

Jeżeli decydujemy się na wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym, zdecydowanie powinniśmy wiedzieć, że zabieg będzie w pełni kontrolowany, wykonany zgodnie ze sztuką stomatologiczną, jak również przez osobę, która ma doświadczenie. Wybielanie zębów w gabinecie przynosi wiele efektów, wśród których możemy wymienić: skuteczność zabiegu, trwałość efektu, wysoki komfort wybielania, brak bólu, zapewnienie naturalnego wyglądu zębów. Pomoc specjalisty jest nieoceniona i sprawi, że szerzej będziemy się uśmiechać.

Dodaj komentarz