Jak wybrać wymarzoną parę białych jeansów?

Nawet myślenie o zakupie białych dżinsów może być zniechęcające. Jest tak wiele różnych krojów, prań, kształtów i rozmiarów, że możesz dosłownie spędzić tygodnie w garderobie i skończyć z 15 idealnymi parami lub wcale. Jak na tak wszechstronną część garderoby mogą być niesamowicie frustrujące.

Na szczęście najtrudniejsze jest wybranie pary, którą kochasz. Gdy już je znajdziesz, stylizacja nie może być prostsza – białe dżinsy to łatwa w użyciu opcja, która pasuje do wszystkiego, dzięki czemu możesz stworzyć wspaniały strój na co dzień (i na każdą noc). Możesz ubrać je na wieczorne wyjście, ubrać je na dzień zakupów lub pić różę, lub iść boso i podwinąć je do kostek na spacer o zachodzie słońca po plaży.

Jakie jeansy wybrać?

Jaki jest najlepszy powód, aby w tym roku wybrać biały dżins? Podobnie jak większość modowych „zasad”, mantra „nie nosić bieli po dniu pracy” miała zostać złamana. Białe dżinsy są teraz akceptowane przez cały rok i prawie w każdej sytuacji społecznej (z wyjątkiem wesela z czarnym krawatem), co sprawia, że ​​inwestowanie w parę jest wykładniczo bardziej uzasadnione i prawie konieczne.

Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, wybierając biały dżins – w sam raz na lato!

1. Kolor

Wierz lub nie, ale „białe” dżinsy są w rzeczywistości w wielu różnych kolorach (co mogę powiedzieć? Żyjemy w szalonym świecie). Jest czysta biel, która jest najłatwiejsza do utrzymania w czystości (dzięki, wybielacz), ale tam to odcienie kremu i beżu, które spełniają tę samą funkcję.

2. Wszechstronność

Białe dżinsy można nosić praktycznie wszędzie – wydają się uważane za bardziej formalne niż zwykłe niebieskie dżinsy, więc można je łatwo ubrać lub ubrać. Jeśli szukasz czegoś, co możesz założyć w każdej letniej sytuacji, wybierz parę bez rozdarć i ekstrawaganckich detali, których możesz użyć do stworzenia strojów, które będą pasować wszędzie, od nocnego klubu po wiejski klub. Dopasowany krój, taki jak chuda lub prosta noga lub rozszerzana kostka, jest uważany za bardziej wyrafinowany.

3. Krycie

Nie ma nic gorszego niż założenie nowej pary nowych białych dżinsów i uświadomienie sobie, że twoje czarne stringi są w pełni widoczne po wyjściu za drzwi. Wybierając biel na lato, sprawdź, jak widoczne są przednie kieszenie przez dżins. Jeśli widzisz je, choćby tylko trochę, możesz wybrać grubszy materiał.

4. Krój

Białe dżinsy są tak wszechstronne, że jedna para nigdy nie wystarczy. Na szczęście, podobnie jak niebieskie dżinsy, są dostępne w milionach różnych stylów. Jeśli szukasz czegoś bardziej swobodnego, postarzane białe dżinsy typu boyfriend świetnie nadają się na dzień do góry od bikini i klapek lub w nocy do sandałów z paskiem i jedwabistej kamizelki. Flary z wysokim stanem zapewniają bardziej formalny, żeglarski klimat (i sprawiają, że wyglądasz na wyjątkowo wysokiego, szczególnie w połączeniu z obcasami), a obcisłe dżinsy sprawdzają się praktycznie ze wszystkim, w dzień i w nocy.

5. Tkanina

Elastyczne białe dżinsy to łatwa letnia alternatywa dla czarnych legginsów, które nosimy przez całą zimę (moje stały się dolną częścią mojego letniego weekendowego munduru podróżnego), ale uważaj na zbyt rozciągliwy. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, są obwisłe, luźne dżinsowe kolana!

Aby pomóc w uzyskaniu elastyczności, weź pod uwagę rodzaj materiału, z którego wykonany jest twój dżins. Dżinsy bawełniane mają tendencję do najbardziej rozciągania się i nie kurczą się do swojego normalnego kształtu (bez względu na to, ile razy je pierzesz), ponieważ mają bardzo małą elastyczność, więc zamiast tego szukaj czegoś z elastanem lub lycrą. Kiedy pierzesz dżinsy, używaj chłodniejszego prania i susz w suszarce, aby zachować elastyczność tkaniny. Pierz dżinsy tak rzadko, jak to możliwe co, jeśli jesteś podobny do mnie, oznacza wybór czystych koktajli zamiast czerwonego wina i nadzieję na najlepsze.

Dodaj komentarz