ogordzenie wokol domu

Zbuduj ogrodzenie dookoła domu. Co warto wiedzieć?

Kiedy i od czego zacząć budowę ogrodzenia? Który materiał wybrać, aby było jak najlepiej dopasowane do wyglądu naszego domu i spełniało swoją funkcję? Co nie mniej ważne, ile może ono kosztować? To tylko niektóre z pytań, które zadajemy sobie przed budową ogrodzenia posesji.
jak tanio zbudowac dom

Budowa domu w 2023 – jak zrobić to taniej?

Końcówka roku to dobry moment na zaplanowanie kolejnych działań. Niektórzy w planach na 2023 r.  mają budowę lub remont domu. Jedno i drugie wiąże się ze sporym wydatkiem. Wzniesienie nowego budynku to koszt kilkuset tysięcy złotych. Za generalny remont również zapłacimy od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy. Na rekordowo wysokie koszty bez wątpienia wpływa szalejąca
kabina prysznicowa

Brodzik do kabiny prysznicowej

Kabina prysznicowa jest stałym wyposażeniem w niemal każdej nowoczesnej łazience. To funkcjonalne miejsce, z którego codziennie korzystamy i które jest coraz ważniejsze  dla naszego komfortu a co więcej stanowi ważny punkt w aranżacji wnętrza. Z jednej strony to domowe SPA, a z drugiej element wystroju. We współczesnych czasach do wyboru mamy całą gamę kabin prysznicowych,
nowoczesna kuchnia

Jak wygląda kuchnia 2023 roku?

Nowy rok przynosi zwykle nowe spojrzenie na trendy i styl. Jednak, jeśli chodzi o kuchenne wnętrza, w 2023 roku nie spodziewamy się rewolucji, a raczej mocnego ugruntowania nurtów, które są znane i lubiane. O tym, jak aranżujemy kuchnię w bieżącym roku opowiada Stanisław Szyling, ekspert marki DYNACOOK.
ogrzewanie gazowe

Ogrzewanie gazowe domu. Czy warto zainwestować w kocioł Vitodens 100?

Osoby, które budują dom, jak również są na etapie termomodernizacji starego, wybierają ogrzewanie gazowe, gdyż jest to wciąż jeden z najpewniejszych i najłatwiejszych sposobów, który pozwala na ogrzewanie domu i przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Wybierając dobrej jakości piec, bez dwóch zdań zapewnimy sobie odpowiedni komfort cieplny, jednocześnie przy minimalnej obsłudze.
drewniany plac zabaw

Producent drewnianych placów zabaw. Jak wybrać najlepszego? 3 praktyczne kwestie

Drewniany plac zabaw, który jest w ogrodzie, zarówno dla dzieci, jak również dla rodziców jest bardzo dużą atrakcją. Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o tym, że dzięki niemu pociechy będą mogły aktywnie spędzać czas, przebywać na świeżym powietrzu, razem bawić się z rówieśnikami. Jak wybrać producenta, który doradzi nam, który plac zabaw wybrać?
modne wnetrza

5 wnętrzarskich trendów

Biophilic design, kolory ziemi z mocnymi akcentami, kamień, welur i geometria – to one w nadchodzących miesiącach podbijać będą nasze serca i… domy. Jakie tendencje doczekają się kontynuacji, a z którymi pożegnamy się na dobre? Architekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.
remont kuchni

Wakacyjne remonty – sposób na błyskawiczną metamorfozę kuchni

Letni optymizm nierzadko inspiruje do zmian w wystroju kuchni, jednak obawa przed uciążliwością remontu i kosztami często powstrzymuje przed podjęciem działań. Dzięki nowej farbie Tikkurila Luja Ceramic Tiles, przeznaczonej do malowania płytek ceramicznych, można śmiało puścić wodze fantazji i bez dużych kosztów i większego wysiłku, nawet samodzielnie w ciągu dwóch dni dokonać całkowitej metamorfozy kuchni.
klimatyzacja w domu

Jaki klimatyzator wybrać do domu – przenośny czy ścienny

Klimatyzacja w budynkach prywatnych i mieszkaniach to dzisiaj coraz powszechniejsze rozwiązanie. Chcemy by nadchodzące lato nie zaskoczyło nas wysokimi temperaturami w domowych przestrzeniach. Aby jednak system klimatyzacyjny działał w sposób zadowalający, koniecznie jest jego prawidłowe wybranie. Na rynku dostępne są klimatyzatory przenośne oraz ścienne typu SPLIT i przenośne. Jak wybrać odpowiedni dla siebie?